Wideodomofon – 2 żyłowy HikVision

Jeśli ktoś zapomniał położyć odpowiednią ilości przewodów

lub stracił część przy różnych pracach z pomocą idzie wideodomofon 2 żyłowy. Two-wire.KIS

Jednorodzinny zestaw Wideodomofonowy IP (w instalacji 2-żyłowej) marki Hikvision to idealnie rozwiązanie dla wymagających użytkowników, poszukujących wysokiej klasy rozwiązań do systemów kontroli wejścia na teren posesji.

Dwużyłowy interfejs umożliwia instalację urządzenia w oparciu o wiele typów okablowania, co pozwala cieszyć się pełną funkcjonalności urządzeń IP bez konieczności prowadzenia nowych przewodów.

Skład zestawu KIS:

  • Stacji bramowej, z kamerą typu FishEye 180° umożliwiającej komunikację między abonentem a osobą dzwoniącą
  • Monitora wewnętrznego, umożliwiającego sterowanie otwarciem oraz podgląd i nagrywanie obrazu z kamery a także obsługę w aplikacji mobilnej

Zestaw wideodomofonowy DS-KIS703-P bazuje na okablowaniu dwużyłowym – oznacza to, iż do jego połączenia nadaje się większość rodzajów przewodów dostępnych na rynku. Pozwala to na zamontowanie wideodomofonu na już istniejącym przewodzie (np. przy zamianie starego wideodomofonu na nowy). Przekłada się to w znacznej mierze na komfort instalacji oraz obniżenie jej kosztów. Dodatkowym atutem wideodomofonu jest konieczność zasilenia tylko stacji wewnętrznej, która sama transmituje zasilanie do stacji bramowej oraz do jednego z przekaźników (do elektrozaczepu).

Obsługa wideodomofonu przez smartfon:

systemy wideodomofonowe IP firmy Hikvision mogą być  obsługiwane przez dedykowaną na smartfony i tablety aplikację mobilną Hik-Connect.  Aplikacja pozwala na:

  • podgląd obrazu z kamery w czasie rzeczywistym
  • odtwarzanie nagrań i powiadomień
  • prowadzenie rozmów z osobą dzwoniącą,
  • sterowanie wejściem
  • zapis historii zdarzeń w obrębie systemu.

Aplikacja pozwala na obsługę pozostałych systemów, takich jak monitoring wizyjny i system alarmowy. Aplikacja mobilna Hik-Connect jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android jak i iOS.