Sterownik WIFI

Opis:

Sterownik WiFi jest uniwersalnym przełącznikiem przeznaczonym do zastosowania w instalacjach niskonapięciowych. Umożliwia zdalne i automatyczne włączanie/ wyłączanie urządzeń.

Przykład :

  1. Brama automatyczna
  2. Światła
  3. Piec

Przekaźnik bez potencjałowy , co chcesz to włączy.

Urządzenie działa w oparciu o domową sieć WiFi, chmurę Amazon Web Services oraz polskojęzyczną aplikację mobilną eWeLink, która jest mózgiem całego systemu i działa wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu.

Sterownik WiFi posiada dwa tryby pracy monostabilny, po naciśnięciu przycisku “włącz” w aplikacji eWeLink, urządzenie zostanie aktywowane na czas ookoł 1 sekundy, a następnie automatycznie wróci do stanu początkowego oraz bistabilny, po naciśnięciu przycisku “włącz” w aplikacji eWeLink urządzenie zostanie aktywowane i jego sta pozostanie niezmieniony do momentu wyłączenia przez użytkownika lub któryś z wcześniej zdefiniowanych, automatycznych trybów pracy. Podłączenie sterownika ustawnego w trybie monostabilnym do automatu bramowego pozwala na sterowanie bramą wjazdową za pomocą smartfona lub tabletu.

Urządzenie może być zasilane za pomocą zasilacze DC 5V wykorzystującego złącze mikro USB lub AC/DC 7 – 32V przy wykorzystaniu kostki 2 zaciskowej.