WiFi Dzwonek wideo / TUYA /

Opis:

INTELIGENTNY DOM za małą kasę.

Dzwonek bezprzewodowy Wi-Fi ATLO-DBC2-TUYA poza funkcją dzwonka, umożliwia podgląd z wbudowanej kamery oraz dwukierunkową komunikację głosową z poziomu urządzenia mobilnego z zainstalowaną aplikacją Tuya.

Inteligentny wideo dzwonek umożliwia powiadomienie mieszkańców posesji o wizycie gościa nawet gdy znajdują się poza domem. Wykorzystując platformę Tuya urządzenie przesyła obraz z kamery do aplikacji na telefonie umożliwiając dwukierunkową komunikację głosową z osobą stojącą przy drzwiach. Sygnał z przycisku jest również bezprzewodowo wysyłany do odbiornika w domu, który za pomocą dźwięków melodii powiadamia mieszkańców o wizycie gościa. (brak w zestawie). Dzwonek posiada również funkcję detekcji ruchu z możliwością lokalnego zapisu krótkich filmów na karcie Micro SD.

Tuya to międzynarodowa platforma automatyki domowej, która pozwala na integrację tysięcy produktów różnych producentów. System może wspierać wszystkie najpopularniejsze protokoły komunikacyjne, takie jak Wi-Fi, Zigbee, Bluetooth.