Automaty do bram skrzydłowych

Uwaga nowość

Zestawy AXI SAFE

  1. AXI 20 długość skrzydła bramy do 2m
  2. AXI 25 długość skrzydła bramy do 2,5m

W skład zestawu wchodzi:

  1. siłownik  2 szt
  2. fotokomórki DIR10
  3. karta częstotliwości
  4. pilot
  5. centrala

Cena za taki zestaw jest super . Przykładowy na skrzydło do 2m będzie Cię kosztował 1725 zł . A to za tą firmę jest extra cena.

A teraz szok:

Came Connect

Program do obsługi automatów. Teraz możemy poprzez LAN , GSM , WIFI wysterować naszą bramę. Mało tego, możemy znać stan naszej bramy czy jest otwarta czy zamknięta. To wszystko odbywa się z dowolnego miejsca na ziemi.

Dodamy , że sterownikami LAN,GSM,WIFI oprócz naszej bramy wysterujemy jeszcze dwa urządzenia, przykładowo bramę w garażu , światło.

Opis:

Najlepszy przyjaciel. Solidny, godny zaufania i dyskretny. Automatyka została zaprojektowana dla bram posiadających skrzydła. Wytrzymała obudowa ochronna z wygodnym dostępem dla klucza odblokowującego.

Silnik jedyny swoim rodzaju. System posiada wbudowany enkoder, który nadzoruje prawidłowy ruch bramy: obecność przeszkody powoduje przerwanie ruchu skrzydła lub, po odpowiednim ustawieniu, zmienia kierunek ruchu na przeciwny.
Autodiagnostyka urządzeń zabezpieczających i zatrzymanie mechaniczne regulowane dla zapamiętania ruchu.

Zalety

Dla instalatora: uproszczenie wykonania połączeń elektrycznych dzięki obecności jednego, trzyżyłowego przewodu, technologia EN Tested umożliwiająca uzyskanie certyfikatu zgodności instalacji z Normami Unii europejskiej.

Dla użytkownika: możliwość bezpiecznego zautomatyzowania własnej bramy dzięki wyrafinowanej elektronice sterującej; karta do podłączenia akumulatorów awaryjnych w przypadku braku zasilania elektrycznego (opcja).

Całkowita kontrola

Płyta sterująca siłownika Amico, oprócz zwykłych funkcji związanych ze sterowaniem i bezpieczeństwem, pozwala na proste i dogodne ustawienie czasów otwierania i zamykania bramy w zależności od własnych potrzeb.